PodziękowaniaDziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wspierają nasze przytuliskowe psy, jak rownież działalność naszego Stowarzyszenia. Stale otrzymujemy karmę, koce, kołdry lub wsparcie finansowe jako wpłaty czy przekazywanie nam odpisu 1% od podatku

W tym miejscu warto również podziękować Komendzie Powiatowej Policji w Brzegu i Straży Miejskiej, których funkcjonariusze zawsze udzielają nam wsparcia podczas podejmowanych interwencji czy cyklicznych akcji.

2012

Dziękujemy Pani Dyrektor, gronu pedagogicznemu i przede wszytskim uczniom  SP nr 3 w Grodkowie, dzięki którym nasze psy otrzymały kilogramy karmy i koce podczas zbiórki darów zorganizowanej na terenie szkoły. Szczególne podziękowania składamy p. Róży, nauczycielowi, który był inicjatorem i dobrym duchem całego przedsięwzięcia.

Kolejne podziękowania składamy uczniom kl. II b z PSP nr 8 w Brzegu i  wychowawcy klasy p. Pączek. Dzieki zaangażowniu i wielkiemu sercu zdołali zebrać przeróżne dary i prezenty dla przytuliskowych psów ( karmy, smakołyki, akcesoria ).

W imieniu psiaków z Brzeskiego Przytuliska pragniemy gorąco podziękować całej społeczności Szkoły Podstawowej im. Józefa Lompy w Lubszy z oddziałem przedszkolnym za zorganizowanie zbiórki darów wśród uczniów, czego efektem było uzbierania ogromnej ilości żywności dla naszych podopiecznych dzięki czemu psiaki mogły się rozkoszować smakołykami od hojnych i pełnych serca uczniów.

Dziękujemy Przedszkolu Publicznemu Nr 8 w Brzegu za dary w postaci suchej i puszkowanej karmy, smakołyków, akcesoriów dla psów oraz kocy.

Następne podziękowania kierujemy Zespołowi Szkół Nr 2 w Brzegu, gdzie inicjatorką zbiórki była p. Anna Pączek, a przede wszystkim cieszymy się z zaangażowania ucznów; psiaki otrzymały dużo karmy suchej oraz puszkowanej, smakołyki, psie zabawki, koce oraz drobne akcesoria ;)

Dziekujemy Przedszkolu w Skarbimierzu za zaangażowanie i edukowanie dzieciaków w kierunku pomocy bezdomnym zwierzakom, Przytulisko otrzymało dary w postaci karmy suchej i mokrej, smakołyki oraz pare akcesorii dla psiaków oraz kocy.

Kolejne podziękowania składamy ucznim Zespołowi Szkół Zawodowych Nr 1 w Brzegu za dostarczenie naszym psiakom karmy suchej oraz puszek, które zostały zjedzone ze smakiem ;)

DziękujemySzkole Podstawowej Nr 6 w Brzegu za odwiedziny dzieciaków z Klasy IV oraz przekazanie darów w postaci karmy puszkowanej,suchej oraz smakołyków.


Serdecznie dziękujemy za okazaną, całoroczną pomoc w postaci darów dla bezdomnych psów. Dary ( koce, karmy, smakołyki i inne ) składane są na wyeksponowanym "przytuliskowym stanowisku" w sklepie "Skalar" w Brzegu przy ul. Długiej 35. Serdecznie dziękujemy zarówno klientom, jak i właścicielom sklepu oraz personelowi, bez których przychylności i serdeczności akcja ta nie byłaby możliwa.

Bardzo dziękujemy Publicznemu Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Olszance za ogromne zaangażowanie nauczycieli oraz uczniów czego efektem bylo przekazaniem Brzeskiemu Przytulisku 72kg karmy suchej i mokrej oraz dużej ilości śpiworów. Jeszcze raz serdecznie Dziękujemy ;)

Podziękowanie dla p. Haliny Laur i uczniów Ohp za pracę w przytulisku i pomoc przy psach.
Z pracowitosci tych uczniów inni powinni brać przykład i mamy nadzieję że nasza współpraca nigdy sie nie skończy.


Dziękujemy p. Krystianowi Sikorze za transport palet i trocin oraz dyrekcji i pracownikom marketu "Kaufland" w Brzegu za podesty, które posłużą, podobnie jak palety, jako izolacja wychłodzongo podłoża w kojcach, dzięki czemu psy nie bedą marzły w łapy, a także nie będzie doskwierał im reumatyzm.
Podziękowania za podarowanie trocin składamy dla zakładu stolarskiego "Krzemowski" (Brzeg, ul. Starobrzeska ).

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i pomoc drukarni "Tomson Print & Safety" za projekty i druki plakatów, banerów reklamowych i naklejek promujących Przytulisko i jego działania oraz Dziękujemy InfoBrzeg.pl za reklamowanie akcji "Zimowych weekendów z psami".


Oczywiście dziękujemy rónież osobom niewymienionym za wsparcie materialne bądź finansowe ;)
a przede wszystkim bardzo Dziękujemy osobom podejmujących sie adopcji naszych psaków.

 
  photo SG108705.jpg 


Brzeskie Towarzystwo Miłośników Zwierząt - Przytulisko Przytul Psisko - Podziękowania